Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Fajna oponka - kierowałem się opiniami uzytkowników i nie zawiodłem się - polecam bo warto - oponak super zachowuje się na asfalcie i bocznych dróżkach no i super wygląda
Opinia użytkownika: Na polskie warunki bardzo dobra, a idealna na mokrej drodze :-))
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opona bardzo komfortowa, dobrze trzyma na mokrej nawierzchni, ścieralność w normie. W porównaniu z fabrycznymi oponami jakie miał mój Matiz czyli Dębica Vivo, Uniroyale są rewelacyjne, komfort jazdy znacznie się poprawił.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone