Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Na tych oponach przejechałem ponad 20 tys po jednym sezonie i opony zdarte do połowy (tylne nawet więcej mają bieznika). Przy czym jazda była dość agresywna (piski itp) Opona ma ładny wzór bieznika, dobrze odprowadza wodę ale jest trochę głośna przy szybszej jeździe.
Opinia użytkownika: + Bardzo dobra sterowność i przyczepność + Bardzo dobra przyczepność na mokrej nawierzchni + Miękkie - nieźle wybierają i tłumią nierówności - Bardzo głośne - prawie jak zimówki - Spore opory toczenia Na pewno nie jest to "typowa" letnia opona. Zdecydowanie dedykowana do jazdy w miecie - to jest jej target
Opinia użytkownika: Całkiem dobre oponki za umiarkowaną cenę. Bardzo dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, całkiem przyzwoita na suchej. Oponki mają dość miękkie boki, więc warto je pompować trochę mocniej niż książkowo.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone