Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia bardzo dobre w deszczu i niezłe na śniegu mimo że to opony letnie. W swoim przedziale cenowym jedne z lepszych.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Polecam! Profesjonalna dostawa!
Opinia użytkownika: Nie przejechałem zbyt dużo na tych oponach gdyż moje roczne przebiegi rozkładają się na kilka aut. Niemniej już po 10 tys. km mogę powiedzieć, że Rallye 680 to dobre opony. Reklamowanie ich jako "deszczowych" nie jest przesadzone, istotnie odporność na aquaplaning jest niezła (tylko trochę niższa niż w przypadku RainSport1). Przyczepność w zakrętach również uznaję za poprawną. Jako że nie ma opon odpornych na poślizg przy hamowaniu w deszczu nie biorę tego kryterium pod uwagę. Zachowanie na suchej nawierzchni również nie budzi zastrzeżeń, dodatkowo bardzo dobrze znosi silne hamowania na granicy poślizgu (czyli te najskuteczniejsze) - osiągnięcie tej równowagi nie przysparza trudności. Zwracam jednak uwagę na dosyć miękkie boki opony - powoduje to dosyć znaczne odkształcanie się ich na szybko pokonywanych zakrętach (nie jest to wadą, wymaga tylko przyzwyczajenia). Dodam jeszcze, że opony te sprawdziły się tej zimy jako alternatywa dla "zimówek". Wiadomo, nie dorównają nawet najtańszym Frigo, jednak jeśli sytuacja zmusi da się tak jeździć. Słyszałem opinie o szybkim scieraniu się bieżnika. Nic podobnego nie zauważyłem, choć istotnie 10 tys. km to naprawde niedużo. Czy kupię je ponownie? Zbyt wcześnie by podjąć wiążącą decyzję. Myślę jednak, że pozostanę wierny marce, a wybierać będę między Rallye 680 a RainExpert. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi.
Opinia użytkownika: zdecydowanie udane opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone