Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobrze odprowadzają wodę... poziom hałasu umiarkowany.
Opinia użytkownika: Niebo lepsze od Dębicy
Opinia użytkownika: Dobry zakup
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Za tę cenę naprawdę warto.
Opinia użytkownika: Oponki świetne! polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony deszczowe. Na suchej i rozgrzanej jezdni zdecydowanie za miekkie/przy predkosci 130 km/h pojazd zaczyna wezykowac, natomiast samo hamowanie w porzadku. Nieco wieksza scieralnosc opony ale wazniejsze dla mnie przy zakupie bylo bezpieczenstwo podczas podrozowania. Bylem zadowolony z tych opon, bylem gdyz sprzedalem samochod.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone