Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opona która spowodowała że "szczena" mi opadła gdy pierwszy raz wyjechałem nią na deszcz. Po prostu zaskoczenie pełne że może być taka przyczepność za tak niską cenę! I to zarówno podczas hamowania jak i startu spod świateł;) Umiejętne operowanie gazem, hamulcem i kierownicą pozwala uzyskać niesamowite efekty. Oponki używam intensywnie od maja i polecam je każdemu - zwłaszcza jako oponę na letni deszcz:D
Opinia użytkownika: Bdb
Opinia użytkownika: Witam, Opony użytkuje ojciec który jeździ bardzo spokojnie. Jak na razie wygląda że zużywają się szybciej niż kormorany i poziom hałasu jest trochę za duży. Za to po wodzie idą jak po szynach, no oczywiście nie mówimy tu o wariatach drogowych, którzy myślą, że dobry samochód i opony to przepis na nieśmiertelność. Trzeba trochę więcej pojeździć na tych oponach aby dokładniej ocenić. Myślę że warto się zastanowić nad tą oponą zamiast kupować najtańsze Dębice czy Kormorany.
Opinia użytkownika: świetne opony dla niewybrednych użytkowników przy bardzo rozsądnej cenie. Ciche i dobrze trzymają się drogi.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone