Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: polecam bardzo dobre opony. ciche podczas jazdy po mokrej drodze.
Opinia użytkownika: Opony trzymaja sie pewnie zarowno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Swietnie daja sobie rade w zakretach nawet przy szybkej jezdzie. Jedyna wada to scieralnosc ale nie mozna miec wszystkiego. Zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika: to co napisali w opisie opony to prawda... jesli ktos kupi ta opone w wiekszym rozmiarze (szersza i z wyzszym profilem) niz zaleca producent auta, musi sie liczyc z koniecznoscia dopompowania po ok. 0,2 - 0,3 bara wiecej (no chyba ze chce jezdzic na "kapciu") bo oponka jest "miekka".
Opinia użytkownika: żadnych ściągań w czasie jazdy w koleinach wypełnionych wodą. Kałuże tnie jak żyletka. Zużyłem w życiu trochę opon, ale tak trzymających na mokrym nie spotkałem. Bardzo przyzwoicie jedzie po suchym. Przy ruszaniu na suchym potrafi zapiszczeć. Oceniłem ścieralność na 4 (zaniżyłem), bo nie wiem jak będzie po większym przebiegu.
Opinia użytkownika: Opony faktycznie rewelacyjnie zachowują się na deszczu. Nie boją się kolein wypełnionych wodą. Podczas deszczu samochód zachowuje się jak na suchym. A na suchej nawierzchni są trochę miękkie ale za to dobrze tłumią nierówności naszych polskich dróg. A do tego nie zauważyłem jakiejś wielkiej ścieralności... myślę, że ten parametr jest w normie. Kupilem juz do dwóch samochodów i po zużyciu pewnie znowu kupię. Mile zaskoczylo mnie zachowanie opon podczas pierwszych przymrozków i ataków zimy. Wiadomo ze nie zachowują się jak zimówki, ale myślę że spisują się naprawdę nieźle. Polecam, tymbardziej, ze cena przystępna!
Opinia użytkownika: za ta cene miodzio! Polecam!
Opinia użytkownika: Opony świetne na deszcz, bardzo dobrze zachwoują się po wjeździe w kałuże. świetnie trzymaja w zakrętach zarówno na mokrym jak i suchym. Gorąco polecam!
Opinia użytkownika: Super opona. Na mokrym - rewelacja, zadna dotychczas uzywana moja opona tak sie nie spisywala, nawet mialem okazje jezdzic na nich po blocie posniegowym na wiosne i tez nawet dawaly rade! Ladny wyglad, prowadzenie tez ok. Jedyny minusik maly to troche lekko glosnawa (szczegolnie na zakretach). Ogolne wrazenie - bardzo dobra. Innych nie kupie :), bardzo dobry stosunek ceny do jakosci. Polecam
Opinia użytkownika: Oponki szczerze polecam! Dobra jakość za rozsądną cenę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone