Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Przejechałem na tych oponach cały sezon i jestem zadowolony. Szczególnie jazda na mokrej drodze, częste hamowanie, zaliczanie bocznych kałuż, to poprostu koniec z poślizgiem i szarpaniem na boki. Z czystym sumieniem polecam te opony.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Z opon które dotychczas miałem te były najlepsze. Bardzo dobre prowadzenie na mokrym, szczególnie przy naszych koleinach. Mieszanka gumy bardzo miękka przez co prawdopodobnie szybciej się ścierają.
Opinia użytkownika: Pewne i bezpieczne- polecam. Następnym razem też kupię tylko trochę szersze.
Opinia użytkownika: Wg mnie bardzo dobra opona. Polecam
Opinia użytkownika: Biorac pod uwage cene to opony sa w porzadku, dobrze sie jezdzi zarowno na mokrej jak i suchej nawierzchni, sprawdzaja sie podczas hamowania zwlaszcza na deszczu. Malym minusem jest ich podwyzszona glosnosc, glownie w deszczu, ale to znak ze woda jest dobrze odprowadzana.
Opinia użytkownika: świetne!
Opinia użytkownika: Bardzo głośne powyżej 80 km/h. Wygląda tak jakby zatarło obydwa łozyska. Na szczęście już niedługo na zimówki i będzie ciszej
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone