Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z zakupu w Waszym sklepie.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony, jazdę na nawierzchni suchej oceniam na na 5 a na mokrej na 6 bo to właśnie na mokrej nawierzchni najtrudniej się hamuje natomiast te opony bardzo dobrze sobie radzą, na mokrej nawierzchni można śmiało cisnąć w hamulec i nie obawiać się o zbyt wczesne zablokowanie kół. Oczywiście warunkiem jest dobry lub bardzo dobry stan zawieszenia w samochodzie. Jeśli masz kiepskie zawieszenie to nawet te najdroższe i najlepsze opony nie zapewnią bezpiecznej jazdy. Dobrze znoszą przejazd lub wpadanie w koleiny z wodą.
Opinia użytkownika: Fajnie się trzymają na mokrej powierzchni, polecam do dużych Aut
Opinia użytkownika: Opony są bardzo dobre jak na tą cenę w żadnej sytuacji mnie nie zawiodły. jedyny mankament to że są głośne. Jeżdziłem na nich przez zimę i spisywały się bardzo dobrze ale zima była bez śniegu i dlatego nie mogę ocenić jak one się zachowują na śniegu i lodzie. Po przejechanym dystansie nie zauważyłem śladów zużycia, bieżnik ściera się równomiernie.
Opinia użytkownika: bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Z opon jestem bardzo zadowolony. Pamiętam pierwsze uczucie gdy wjechałem w sporą kałużę - te opony ją przecięły! Fantastycznie zachowują się na mokrej nawierzchni, wypełnionych wodą koleinach i głębokich kałużach. Na suchej i mokrej nawierzchni opon nie słychać - kolejny plus. Po przejechaniu 20 tys. km. nadal wyglądają jak nowe (przy czym warto pamiętać by o opony dbać, konserwować dostępnymi środkami). Na koniec wzór bieżnika - rozmiar 175 może nie wygląda tak atrakcyjnie jak jak 200 ale i tak opona jest fajna również pod względem wizualnym. Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, zwłaszcza dobre na deszcz. Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone