Opinia użytkownika: Jak dla mnie opony super. Założone są w aucie żony – Peugeot 206 w wersji 3 drzwiowej z silnikiem 2.0 136 KM. Opony bardzo fajnie trzymają się na suchej drodze. Wielkość auta jest mała, więc nie porównujmy ich działania do auta większych rozmiarów. Na mokrej nawierzchni nie miałem okazji jeździć.
Ogólnie polecam, cena do jakości OK.