Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Rewelacja. Dobre jakościowo opony w cenie używanych.
Opinia użytkownika: Opony dają radę w górach sprawdzono w ferie w Białce.
Opinia użytkownika: Trochę śliskie na mokrej nawierzchni, ale za tę cenę naprawdę warto. Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona. Polecam
Opinia użytkownika: Opony polecam są OK
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona w tej cenie.
Opinia użytkownika: Myślałem, że będzie gorzej, ale jest rewelacja, zwłaszcza na suchej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Jeżdżę już 6 miesięcy i jest ok, nie ma co przepłacać za markę. Polecam.
Opinia użytkownika: Nie ma co polecać, bo wzrośnie cena
Opinia użytkownika: Dobre zarówno pod względem ekonomii, jak i jakości.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone