Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na suchym jedzie się idealnie. Na mokrej nawierzchni to opona dla kierowców szukajacych naprawdę mocnych wrażeń! Nie polecam!
Opinia użytkownika: bardzo głośne podczas jazdy
Opinia użytkownika: Jedno mogę powiedzieć... fajne z wygladu ale hałas w środku jak tralala... założyłem je po zdjęciu zimówek i zimówki były o 5 razy cichsze niż te... bardzo często piszczą na zakretach i ogólnie to nie jestem zadowolony.
Opinia użytkownika:
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone