Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: idealne opony
Opinia użytkownika: jak dla mnie to extra oponka tylko troszke glośna
Opinia użytkownika: szybko się zdziera
Opinia użytkownika: Trzymają fajnie - tylko dlaczego tak głośno - porażka.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie za głośne (głośniejsze od zimówek Baruma). Mam też wrażenie, że nawet jak na moją ciężką nogę zbyt szybko się ścierają.
Opinia użytkownika: średnie oponki dla niewymagającego kierowcy. Dosyć krótki ich żywot, poleciały po ok. 30 tys.km. Wcześniej miałem fuldy diadem linero przejechałem 47 tys.Teraz założyłem nokiany o niebo lepsze od platinów. Pozdrawiam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone