Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na śniegu jedzie się jak po asfalcie!!! Ale za to sa strasznie głośne, przy rozpędzaniu na suchym odgłos jak w odrzutowcu. Duże opory skutkują zwiększonym zużyciem paliwa. Na lodzie jedzie się jak na łyżwach :-( Ładny wzór - no i marka Pirelli +++
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: ogólnie dobre opony ale głośne , poprzednie frigo i nieoparte wrażenie , zę w głębokim śniegu dębica trochę lepsza . Ogólnie dobra opona ale teraz chyba barum lub frigo - tańsze i porównywalne
Opinia użytkownika: polecam z kolcami
Opinia użytkownika: cena ok., jakość +/-, wygląd ok.,
Opinia użytkownika: Samochod strasznie sie buja na nowym biezniku. Jak sie troche zetrze to jest lepiej ale i tak nie polecam
Opinia użytkownika: nie jeżdziłem na gorszej oponie, strach na tym jeździć w zimie, jest tak głośna że mam wrażenie jak bym leciał samolotem jedyna pozytywna cecha to trwałość jeżdzi 2 sezony i trzyma się nieźle
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone