| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
3,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
5,00 |
| opory toczenia |
3,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Zdecydowalem sie na zakup bo byly tanie. Okazaly sie znakomite w gorach na zasniezonych stromych podjazdach. W gorach przy -10 stopniowych mrozach i dosc stromych podlazdach, gdzie inni zakladali lancuchy (mnie sie nie chcialo) samochod przy 4 osobach gladko podjezdzal po gorke. Bardzo precyzyjne prowadzenie po sniegu i na suchej nawierzchni. Na lodzie... jak kazda opona, zle. Przy pierwszych kilometrach jest wrazenie "plywania" przy szybkich zakretach, ale mozna je troszke przepompowac i efekt znika. Wydaje mi sie ze beda dosc odporne na scieranie, przy 80 km/h daje sie slyszec odlatujacy odrzutowiec, ale ten dzwiek znika przy 90 - 100 km/h. Przy blocie posniegowych balem sie aquaplaningu przy wiekszych predkosciach, bo w koncu bieznik zabiera wszystko pod siebie. Szczerze polecam te opone, bo naprawde warta tych pieniedzy, to nie jest byle co.