Ocena łączna:
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Nowa opona zawsze lepsza od starej:P Pozytywne wrażenia z jazdy. Polecam
Opinia użytkownika: Kupiłem Pirelli Sport Deamon na początku sezonu przestawiając się z dość zużytych michelin. Obecnie przejechałem kilka tysięcy kilometrów. Po założeniu moje zaskoczenie wywołała przyczepność gdy temperatury są niższe. Profil opony zapowiada że powinna być niezła w złożeniach ale tak nie jest. Gdy jest 15 stopni jest wręcz niebezpieczna dla użytkownika. Gdy nawierzchnia jest mokra lepiej pozostawić motocykl, bo każdy manewr jest niebezpieczny. Jedyne warunki w których można jej używać to pełne lato po dobrym rozgrzaniu gdy przyczepność jest ok. Jeśli chcesz ćwiczyć jazdę w uślizgu to ta opona zapieni Ci go przez cały czas. Nie polecam tej opony z uwagi na bardzo słabą przyczepność. Dodatkowo niedawno został przeprowadzony test motocykla Moto Guzzi V7 II na tych oponach w magazynie MotorMania i ich wrażenia były identyczne.
Opinia użytkownika: dziwne zachowanie opony. potrafi wytworzyc shimme na polbruku.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone