| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Kupiłem komplet tych opon głównie dzięki pomocy opinii innych użytkowników, ponieważ jak większość zainteresowanych wie - nie ma zbyt dużego wachlarza opon w takim rozmiarze 110/80-17 oraz 130/70-18 (dla motocykli o poj. 600 cm). Ja wybrałem je do Yamahy XJ Diversion 600S i jestem bardzo zadowolony, ponieważ jest to mój pierwszy sezon i zdarzały się sytuacje m.in. awaryjnego hamowania, gdzie opony kleiły się niemal do podłoża (bez uślizgu na suchym). Na mokrym jedzie się stabilnie (wiadomo, trzeba zachować szczególną ostrożność - nie miałem żadnych uślizgów). Po przejechaniu ok. 4 tys. km wyglądają bardzo dobrze. Jestem z nich bardzo zadowolony i nie żałuję tego wyboru, bo pewna nowa opona, która dobrze się prowadzi, to m.in. moje bezpieczeństwo i innych.