Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam w 100 procentach.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony, ciche, dobra przyczepność na każdej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super przyczepne
Opinia użytkownika: Polecam, opony bardzo dobrze zachowują się na mokrej powierzchni. Ciche.
Opinia użytkownika: Super trzymanie drogi. Polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony zimowe jakie miałem. Choć prawdę mówiąc trochę brakło w tym sezonie okazji do sprawdzenia na śniegu, ale raz czy dwa miało to miejsce i było ok. Poza tym, choć to mniej ważne, ładny bieżnik.
Opinia użytkownika: Logiczne super. Bezpiecznie i niedrogo. Pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre właściwości we wszystkich kategoriach. Choć na śniegu w tym sezonie to było tylko raz czy dwa. Poza tym ładny wizualnie wzór bieżnika. Może to mniej istotne, ale też cieszy.
Opinia użytkownika: Opony świetnie się sprawdzają zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Na śniegu i błocie pośniegowym. Szczerze polecam! Szczególnie, gdy ktoś robi dużo kilometrów a oczekuje bezpiecznej i komfortowej jazdy.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone