Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Oponki godne polecenia. Kupione specjalnie na wyjazd w góry - dały radę w trudnych zakopiańskich warunkach. Podczas pozostałych 4 miesięcy użytkowania spisywały się super.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Ciche i niezawodne.
Opinia użytkownika: Polecam oponę, nie zawiodła mnie ani razu.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawują, nie zauważyłem większych problemów polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Opony naprawdę spisywały się bardzo dobrze. Nie jeździmy jakoś dużo, ale jeżdżąc w górach czy nad morzem czułem się pewniej mając te opony. Mam dość duże auto, ale nie było żadnego kłopotu by opony uciągnęły auto. Polecam.
Opinia użytkownika: Jak dla mnie wszystko ok. Wcześniej miałem Continental i nie byłem zadowolony.
Opinia użytkownika: Od 10 lat kupuje opony z serii SottoZero, od 5 lat tylko i wyłącznie SottoZero III.
Opinia użytkownika: Opony zimowe bardzo dobrze mi się sprawdziły. Jazda na autostradzie przy 180 km/h czy jazda po śniegu, nie było problemów. Teraz kupię takie na lato.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone