Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony są warte polecenia.
Opinia użytkownika: Miałem różne opony, różne samochody i dużo kilometrów robie. Takich fajnych opon jeszcze nie miałem. Przyczepne, ciche, rewelacja. Na pewno kupie jeszcze raz, bez zastanawiania się, pomimo że są nieco droższe od innych. Warto.
Opinia użytkownika: Opona jest świetna, nie zawodzi ani na suchym, ani na mokrym, a jak już złapiesz poślizg, to świetnie się kontroluje pojazd przy szybkiej jeździe. Polecam każdemu wymagającemu kierowcy.
Opinia użytkownika: Polecam, trzymają się drogi pewnie, stosunkowo ciche jak na zimowe opony. Na śniegu rewelacja. Polecam.
Opinia użytkownika: Opona rewelacyjna, jedyne co można by poprawić to głośność. Jednak jak dla mnie nie jest to mankament przy tym rozmiarze.
Opinia użytkownika: Super gumy.
Opinia użytkownika: Polecam opony. Na suchej i mokrej nawierzchni rewelacyjne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, świetne parametry, świetna przyczepność. I co bardzo ważne ciche!!!
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność opon, cicha i bezpieczna jazda. Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone