Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Chyba najlepsze opony zimowe, jakie do tej pory miałem. Jazda stabilna i bezpieczna. Na śniegu aż za mocno przylegają do podłoża.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo, super opony.
Opinia użytkownika: Opony są wspaniałe na każdym rodzaju nawierzchni. Jest to moje pierwsze auto tylnonapędowe, więc obawiałem się jazdy zimą. Niepotrzebnie.
Opinia użytkownika: Bardzo miękka, cicha guma. Nie było problemów z retencją. Polecam!
Opinia użytkownika: FAJNE OPONY, CICHE, MOCNO TRZYMAJĄ SIĘ NAWIERZCHNI, POLECAM.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony trzymają się bardzo dobrze nawierzchni wcześniej jeździłam na Dunlop Winter Sport i Pirelli są dużo lepsze. Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam te opony. Radzą sobie przy mokrych nawierzchniach jak i przy błocie pośniegowym. Jedyny mankamentem jest przy prędkości powyżej 160km/h trochę bardziej je słychać, ale jeśli ktoś nie chce jeździć szybciej niż ta wartość nie powinien odczuć dyskomfortu.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, naprawdę czuję się z nimi w pełni bezpieczny.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem te opony. Ostatnio zima zaskoczyła kierowców i spadło sporo śniegu, więc miałem okazję wypróbować opony w środowisku do którego zostały stworzone. I mega pozytywne odczucia, specjalnie próbowałem zarzucić autem ale nic z tego, auto jak przyklejone. Polecam zdecydowanie te oponki na zimę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone