Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zakup ok.
Opinia użytkownika: Porządny kapeć
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Dobre, ale też niczym niewyróżniające się opony.
Opinia użytkownika: Odpowiedni stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: Stosunkowo ciche, dobra przyczepność. W moim użytkowaniu sprawdzają się doskonale.
Opinia użytkownika: Użytkuje opony od dwóch miesięcy, ale póki co mogę stwierdzić, że sprawują się bardzo dobrze. Jeśli jazda jest umiarkowana, bez szaleństw i głupot na drodze, to opony są godne polecenia.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się wyśmienicie. Jedynym zaskoczeniem było znaczące zmniejszenie się zasięgu na baterii i wyższe zużycie paliw. Niestety nie mam tu referencji dobitnych opon zimowych, a jedynie do doświadczenia z lata.
Opinia użytkownika: Wszystko zgodnie z opisem, bez zarzutów, nie szumią.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone