Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetna opona.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, polecam!
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Fajne opony, nie za ciche jak to zimówki w porównaniu z letnimi, ale dużego hałasu nie ma
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony. Mam je także w drugim aucie i brak wad. Jedynie spalanie lekko wzrosło w porównaniu do letnich Pirelek, ale przecież bieżnik większy. I tak musi być.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Pierwsze opony w których nie czuć równicy na suchej/ nie typowo zimowej nawierzchni, a w dodatku ciche - a to bardzo wazne przy tym rozmiarze opon
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone