Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Polecam, klasa premium.
Opinia użytkownika: Ciche i bardzo dobre opony na zimę zwłaszcza niezbyt mroźną.
Opinia użytkownika: Super trzymają się podłoża. Jazda płynna. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam, doskonała opona.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony! Po nagłym ataku zimy we Wrocławiu w piątkowy poranek zero problemów z poruszaniem się po świeżym śniegu, ubitym śniegu oraz błocie pośniegowym. Polecam
Opinia użytkownika: Super opona, warta swojej ceny.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, ciche. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone