Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony świetnie trzymają się na śniegu. Różnica jest taka, że na poprzednich, też markowych, oponach pod górkę zaśnieżoną nie wjechałem, a tym razem bez żadnych problemów.
Opinia użytkownika: Uważam te opony za NAJLEPSZE w swojej klasie, kupuję je i używam od początku jak kupiłem pierwszy samochód. Są idealne na lodzie, śniegu i błocie pośniegowym.Wiele razy wyszedłem z dużej opresji.Także polecam wszystkim opony Pirelli Scorpion Winter, na podstawie wieloletniego używania w/w opon.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre jakościowo, świetnie wyglądają, doskonale się prowadzą i zapewniają wspaniały komfort.
Opinia użytkownika: Jeżdżę przeważnie w mieście, ale bylem też w Alpach Austryjackich. Zarówno na autostradzie w Niemczech, jak i w terenie górskim opony spisywały się wspaniale.
Opinia użytkownika: Dobre opony.
Opinia użytkownika: Szybko i profesjonalnie. Firma godna polecenia. Jakość towaru i obsługi na najwyższym poziomie.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony.
Opinia użytkownika: Bezpieczeństwo, radość z jazdy, komfort i gwarancja dobrych osiągów.
Opinia użytkownika: Dobra opona zapewniająca komfort na suchej nawierzchni. Na śniegu i mokrej również dobre zachowanie i przewidywalne prowadzenie samochodu.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone