Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak dla mnie super opony. Nic do zarzucenia. Na mokrym tak samo dobra, jak na suchym. Częste podróże Gdynia - Warszawa, różne warunki, od słońca po ulewę, nigdy mnie nie zawiodły
Opinia użytkownika: Godne polecenia opony. Zawsze i wszedzie się sprawdza.
Opinia użytkownika: Super. Polecam.
Opinia użytkownika: wspaniałe
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Jeżdżę głównie na dłuższych odcinkach autostrada Jestem bardzo zadowolony z tej opony, przejechałem niecałe 10000 km więc zużycia nie oceniam zużycie paliwa spadło o 7%, poprzednio miałem oryginalne od nowości Michelin, od Michelin zdecydowanie lepsze na mokrej nawierzchni i mam wrażenie że trochę cichsze, za cenę 400 zł z hakiem zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika: wszystko ok
Opinia użytkownika: super opony
Opinia użytkownika: Opona cicha i dająca duży komfort podczas jazdy.
Opinia użytkownika: Na chwile obecną to początek mojej "przygody" z tymi oponami, przejechane dopiero 9 000 km ale już widzę wiele pozytywów. Bardzo dobra opona na nasze polskie drogi. Zdecydowanie polecam tę oponę, jak również zakupy w OPONEO.PL
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone