| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
4,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Honda CR-V SUV III 2.0 i-VTEC (110kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Po raz kolejny kupiłem opony Pirelli i nie zawiodłem się. Niski hałas, dobre trzymanie się drogi w każdych warunkach. No może w ciasnych zakrętach przy wyższej prędkości mam wrażenie lekkiego braku super przyczepności. Jednak ogólnie bardzo dobrze mi się na nich jeździ. Podsumowując - dają one komfort jazdy i pewność prowadzenia, nawet przy gorszej, deszczowej pogodzie. Po sezonie opona wygląda na mało zużytą, pomimo długich tras czy cyklicznej jazdy po utwardzonych, dziurawych duktach.