Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: Ładnie się prezentują. Nie są takie siermiężne jak niektore opony do SUVów. Raczej zgrabne i z wyglądu w miarę subtelne i delikatne. Ale w użyciu wcale nie za delikatne. Dobrze sie sprawują. Ciche. Swietne w mieście i w trase. W terenie mało sprawdzalem.
Opinia użytkownika: Na oponach zrobiłem dopiero kilka tys km ale przez ten czas nie zawiodły mnie.
Opinia użytkownika: Polecam te opony za bardzo dobre warunki jezdne przy w miarę atrakcyjnej cenie. Jedynym mankamentem tych opon jest delikatny hałas przy toczeniu
Opinia użytkownika: Po pół roku opony do wyrzucenia
Opinia użytkownika: To moje drugie opony w tym samochodzie i w porównaniu do poprzednich mam wrażenie, że auto lepiej trzyma się drogi. W deszczu auto doskonale manewruje zero nieprzewidzianych sytuacji. Daje poczucie bezpieczeństwa.
Opinia użytkownika: Dobra jakość za niską cenę
Opinia użytkownika: Polecam wszystkim, posiadam opony letnie i zimowe firmy Pirelli. Jak na razie jestem zadowolony z jazdy. Na oponach zimowych jeżdżę trzeci sezon, dlatego opony letnie zakupiłem tej samej firmy. Opony ciche, jak najbardziej nadają się do mojego auta - napęd 4x4. Dobrze trzymają się drogi na asfalcie, w terenie nie próbowałem. Podczas deszczu też ok.
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z zakupu tych opon. Cena satysfakcjonująca, opony jak dotychczas spełniają moje oczekiwania. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone