Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super opony, polecam każdemu.
Opinia użytkownika: Założone w bmw r1250gsa, jazda na wprost solo bądź z pasażerem. Motocykl niestabilny od około 120 km/h zaczyna wężykować, dosyć długo łapią odpowiednią temperaturę, minimalne ślady zużycia przy przebiegu 12000 km po drogach Polski i południa Europy. Ogólnie opona ok jednak czy zakupię ją ponownie? Raczej nie z powodu niestabilności już przy powiedzmy średnich i większych prędkościach.
Opinia użytkownika: Opony doskonale współpracują z moimi 165 KM, bieżnik zamknięty na zero. Rewelacja.
Opinia użytkownika: Kolejne scorpiony, najpierw w DL650 teraz w BMW1200GS. Rewelacja.
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie dobre opony do turystycznego enduro. Używam już 2 kompletu. Poprzedni przejechał około 20 tys km. Do samego końca opony dobrze sprawowały się niezależnie od pogody. Pod koniec użytkowania pojawiło się delikatne ząbkowanie przedniej opony. Motocykl GS 1200, 2 osoby i bagaż. Duże poczucie bezpieczeństwa, dobra trakcja zarówno na asfalcie, jak i na szutrach.
Opinia użytkownika: Oponki lepią jak szalone.
Opinia użytkownika: Świetne szosowe opony. Na szuter, piach się nie nadają.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika: Najlepsze jakie miałem
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone