| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Honda Varadero 1000 SD02. Po przejechanych 6000 km z całą pewnością wybiorę tą oponę jeszcze raz.
Przetestowana na wyjeździe 5500 km, w temperaturach od 12C na mokrym asfalcie, w deszczu i burzy, do niemal 40C, na suchej i rozgrzanej nawierzchni, na autostradzie i ciasnych zakrętach na górskich drogach, trochę szutru i piachu tez się zdarzyło.
Zdecydowanie najlepsza dotychczas opona z szerokiej gamy przeze mnie używanych. Stabilna, na mokrej i brudnej krętej drodze świetnie trzymała.
To również opinia moich 2 kolegów (BMW GS1200), jak się okazało, wszyscy zmieniliśmy w tym roku Anakee III na Scorpion Trail 2, wszyscy mamy taką samą opinię.