Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: No cóż... Nie wiem czy to zaleta zawieszenia sportinga, czy tych opon. Nie potrafiłem oderwać samochodu od drogi! Oczywiście na suchej nawierzchni. Zwykły przykład: Kolega ma matiza na kormoranach. Jest zakręt w który wszedł 60km/h. Miał duże kłopoty i wiele szczęścia... Ja w ten sam zakręt wszedłem prawie 90km/h. Efekt "trzymania" był znakomity. Tak jak po szynach. Jeśli chodzi o jazdę na mokrej nawierzchni, to opony te nie są do tego stworzone. Samobójcom polecam je na zimę :) Niesamowicie szybko się zdzierają. Szkoda.
Opinia użytkownika: twarda i głośna, ciężko ukręcić kierownicą, przy wyższych prędkościach prowadzi w koleinach, powyżej 150 km boje się na nich jechać, nie mam zaufania do ich przyczepności
Opinia użytkownika: ostre hamowanie ze 130 do jakiś 60 i w jednym miejscu zebrało ok. 4mm bieżnika na oponach 195/45/15. Zrobiły się z nich jajka. Żenada...
Opinia użytkownika: bardzo szybko szczelaja i sie cycki robia na oponach
Opinia użytkownika: niestety zawiodlem się na tych oponach. Jak na niby sportowe to nie jest zupełnie to. Nie polecam.
Opinia użytkownika: Moze dla nie ktorych sa to opony drugie po bogu...Ale dla mnie katastrofa scieralnosc prawie 1mm na miesiac i nie sugerujcie sie opisem styl jazdy rzadko dochodzilo do piskow.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone