Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Na suchej nawierzchni opony maja rewelacyjna przyczepnosc. Nie raz uratowaly mnie przed kolizja podczas awaryjnego hamowania. Na mokrej nawierzchni tez sa nie najgorsze. Fakt jest natomiast taki ze zdzieraja sie nieziemsko. Mi starczyly tylko na 16.000 km. Generalnie jestem z nich bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: bardzo sympatyczne oponki
Opinia użytkownika: od poczatku eksploatacji - 2 komplet (po 75 tys km) , spisują sie doskonale
Opinia użytkownika: wieczne opony, głośne i twarde, przenoszą wszystko do środka ,hamowanie 5, cena kosmiczna
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Myślałem że włoska marka coś znaczy. Opony szybko sie zużywają. Na mokrm słabo się trzymają.
Opinia użytkownika: generalnie ok.. na wodzie kiepskawe... chetnie bym je kupowal gdyby cena byla w granicasz 150 zl/sztuka
Opinia użytkownika: dosyć dobre oponki polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone