Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam, oponki ciche i dobrze sie trzymają.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony za relatywnie dobre pieniądze. Szczerze mogę polecić, choć na śniegu i w błocie mogłoby być trochę lepiej, ale RS 3 to specyficzne w prowadzeniu auto, więc może to tu leży problem.
Opinia użytkownika: Dobre i ciche opony. Dosyć szybko ubywa bieżnik, może dlatego, że zima jest ciepła i często jeżdżę w temperaturach plus 10 stopni.
Opinia użytkownika: Genialna opona. Dobrze radzi sobie na śniegu, a gdy temperatury są w okolicach 10-15*C nadal jest pewna i nie płynie jak typowa zimówka.
Opinia użytkownika: Stosunek ceny do jakości ok, przebieg powyżej 25 tys. km, bieżnika pozostaje jeszcze dużo, ścierają sie równo, mogłyby być bardziej ciche, ale to już bolączka każdej zimowej opony. Ogólnie na ok.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Kierując czujesz pewność w prowadzeniu. Polecam Serdecznie
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają auto na drodze na nawierzchni suchej i mokrej oraz śniegu. Bardzo dobrze się spisują, jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Świetna opona, najlepsza zimówka jaką miałem!
Opinia użytkownika: Samochód świetnie się prowadzi i doskonale trzyma drogi
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone