Ocena łączna:
Opinia użytkownika: OK
Opinia użytkownika: Perfect.
Opinia użytkownika: Trzymają się drogi niczym Dżesika 500+ . Jeżdżę zgodnie z przepisami, więc oczywiście nie mialem okazji przetestować ich w ekstremalnych warunkach, ale zarówno w śniegu, jak i deszczu suną niczym pendolino po świeżutkich torach do Ciechanowa.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony wybór ogromny
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają się drogi, nawet w gorszych warunkach, wyczuwalnie cichsze niz w przypadku Continental Wintercontact, a powyzej 180 km/h hałasuja jak każde inne. Ze wzgledu na łagodną zimę cieżko ocenic jak się zachowają w przypadku dużych mrozów.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Nie mam zastrzeżen, bardzo dobra cena do jakości.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra polecam.
Opinia użytkownika: Super opony, ciche, pewne prowadzenie w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Naprawdę mogę polecić te opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone