Opinia użytkownika: Opona rewelacyjna do aut mocniejszych. Super trzymanie na suchym i mokrym oraz w zakrętach, przy hamowaniu awaryjnym na suchym opona piszczy, ale ABS nie załącza i zatrzymuje auto bardzo szybko pod względem posiadania wydajnego układu hamulcowego. Są trochę głośne, ale trzeba im wybaczyć to za osiągi oraz sportowy wygląd GT. To mój 2 komplet tych opon, starczyły na 3 sezony nie oszczedzając ich. Polecam!