Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jest spoko
Opinia użytkownika: dają radę, nawet na bardzo mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Nie mam zlej opini na temat tej opony.
Opinia użytkownika: Dobre tanie oponki. Dobra poręczność. Wystarczyły na 9.000 km.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, polecam
Opinia użytkownika: Trochę jeszcze km trzeba przejechać, aby się w nie wczuć, ale zapowiadają się na 4+/ 5-.
Opinia użytkownika: Poprzednio również użytkowałem Pirelli Diablo i nawet przez chwilę nie zastanawiałem się przy wymianie nad wyborem.
Opinia użytkownika: Polecam oponkę!
Opinia użytkownika: Na mokrej nawierzchni nie miałem okazji testowania a na suchej dobrze się prowadzi
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone