Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona i cena super. Polecam!
Opinia użytkownika: Fajna opona, nieźle trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Opony są ok, polecam.
Opinia użytkownika: Pierwszy raz zamontowałem opony Pirelli Diablo. Wypróbowałem je za radą kolegi. Podziękowałem koledze.
Opinia użytkownika: Opona klasa.
Opinia użytkownika: Bardzo polecam +++
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam, chociaż dot 16 to wogole nie widać, że lezakowana. Opony używam do stuntu i naprawdę dają radę.
Opinia użytkownika: Najlepsza opona jaką miałem.
Opinia użytkownika: Obawiałem się, że stosunkowo niska cena będzie deteeminować jakość. Opona miło zaskoczyła mnie i jestem bardzo zadowolony! Zamontowana na Yamaha Raider XV1900.
Opinia użytkownika: Optymalna opona do spokojnej jazdy
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone