Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Super kleją.
Opinia użytkownika: Super opony, kleją się rewelacyjnie, ale szybko też się zużywają, bo są miękkie tak podejrzewam. Polecam każdemu super opony, można bezpiecznie w zakręty wchodzic przy szybszej prędkości i nie ma obawy.
Opinia użytkownika: Używałem tych opon wcześniej,i zapewniają doskonałą przyczepność w każdych warunkach. Gorąco je polecam.
Opinia użytkownika: Oponkę trzeba dogrzać, po dogrzaniu klei jak szalona. Na mokrym trzeba uważać zwłaszcza na malowanej nawierzchni. Jedyna wada to ta, że przy ostrej jeździe znika w oczach. Polecam wszystkim, którzy lubią ostrzej pojeździć po zakrętach
Opinia użytkownika: Bardzo fajna opona, polecam.
Opinia użytkownika: Kogo stać - brać i się nie zastanawiać!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre trzymanie na suchym. Szybkie nagrzewanie. Stabilne. Polecam.
Opinia użytkownika: Mega opona! Nr 1 niezmiennie na tor i szosę.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia. Szybko zużywają się na torze wyścigowym, ale przyczepność w zakrętach bezcenna :) Przy kolejnej wymianie wybiorę tradycyjnie ( jak od kilku lat) powyższy model.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone