Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zasięgnąłem opinii w necie i nie zawiodłem się. Polecam
Opinia użytkownika: Na suchym opona jest mega przyczepna, w deszczu poza lekko wilgotnym asfaltem po deszczu nie miałem okazji jeździć. Jedyne co to jak rano ktoś jeździ do pracy i temp. wynosi poniżej 10 stopni, to trzeba dać chwilę, by opona się rozgrzała.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Wrzucone do M620 zastąpiły stare diablo. Opony genialne, motocykl przyklejony. Moto używane praktycznie wyłącznie do jazdy do pracy w stylu time attack wiec na zmianę heble, gaz i slalom. Spisują się znakomicie. Na deszczu wiadomo, motocyklem się nie jeździ. Polecam super guma.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Świetna opona o właściwościach sportowych na zwykłe drogi.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona!
Opinia użytkownika: Po przejechaniu ok 20 km, opona się dogrzewa i super przyczepność do asfaltu
Opinia użytkownika: Są naprawdę dobre.
Opinia użytkownika: Świetne opony, zawsze 100% trakcji. Morduje już drugi komplet. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone