Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Witam każdego kto szuka bezpieczeństwa i przyczepności. Oczywiście umiejętności i olej w głowie wskazany. Polecam w 100%
Opinia użytkownika: Kleją się jak masełko - polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony i jedyny mankament to w temperaturze 5-15 stopni trzeba pojechać chwilę spokojniej, by dać się im nagrzać...
Opinia użytkownika: Zrobiłem już ok. 8000 km, większość po Europie i jest bardzo zaskoczony. Klei się idealnie i w dalszym ciągu wyglądają, jak nowe!
Opinia użytkownika: Zrobiłem na nich ok. 8000 tys., większość jeżdżąc po Europie i przyznam, że wyglądają jak nowe. Jestem zaskoczony, bo niektórzy komentowali, że już przy 8k wymieniali. To chyba wina palenia gumy. Ja tego nie robię :)
Opinia użytkownika: Świetnie kleją się do asfaltu. Pewnie szybciej się zetrą niż np. Michalin Pilot Power 2CT, ale nie trzeba ich rozgrzewać co jest bardzo wygodne.
Opinia użytkownika: Mocno sie grzeje, super miękka.
Opinia użytkownika: Niebezpiecznie przyczepne, przesuwające dotychczasowe granice przyczepności w nowe zakresy. Bardzo miękka - komfortowa, super wybiera nierówności a przy tym bardzo szybko się grzeje.
Opinia użytkownika: Jeżdżę kawasaki zh2 raczej turystycznie i sprawdzają się bardzo dobrze. Już drugi komplet użytkuję.
Opinia użytkownika: Nie ma co pisać, klasa sama w sobie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone