Opinia użytkownika: Do jazdy sportowej po rozgrzaniu osiągają dobrą przyczepność, bez rozgrzania (na zimne dni) nie są zbyt bezpieczne. Przyczepność jest dobra po kilku okrążeniach i mają dobre przebiegi, dla amatora są w porządku (motocykl CBR 600 RR). Do stosowania na dłuższe trasy nie polecam je ze względów bezpieczeństwa.