Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem kobietą, więc dla mnie oprócz bezpieczeństwa ważna jest także estetyka. Ładne auto, więc i ładne opony.Te opony spełniają wszystkie moje oczekiwania.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Świetnie sprawdzają się podczas dużych opadów deszczu. Polecam.
Opinia użytkownika: opony są dobre
Opinia użytkownika: Dobre
Opinia użytkownika: Co prawda mam Citroen Cactus, ale w opcjach nie było do wyboru, a te OPONY jezuuuuuu tak się kleją do nawierzchni, że to szok jest!!!! Jestem FEST zadowolony, polecajka na 100%
Opinia użytkownika: Polecam opony letnie, jak i zimowe.
Opinia użytkownika: Przy tak dobrych oponach, spalanie paliwa dużo mniejsze, również lepsza przyczepność na drodze.
Opinia użytkownika: Wysoka skuteczność i komfort przy hamowaniu.
Opinia użytkownika: Wspaniałe opony, jestem bardzo zadowolony jak na razie.
Opinia użytkownika: Super ciche i fajny wygląd
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone