| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Seat Leon Hatchback II 2.0 TFSI FR (147kW) (200KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Po raz pierwszy kupiłem Pirelli, ponieważ różnica w cenie między Hankookami, które miałem poprzednio a nimi była niewielka. Opony faktycznie sprawdzają się świetnie. Guma wyczuwalnie miększa na jezdni, świetnie amortyzuje na drodze nierówności. Podczas jazdy w deszczu również zachowuje świetne właściwości jezdne. Nie zauważyłem żadnych niekontrolowanych poślizgów. Nie jeżdżę szybko, ale raczej dynamicznie, i auto na nich prowadzi się super. Żadnych głośnych szumów przy szybkiej jeździe ani bicia. Po prostu świetne gumy, uważam w naprawdę rozsądnej cenie.