Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super opony całoroczne. Polecam wszystkim
Opinia użytkownika: Zimą rewelacja, polecam. Latem jeszcze nie sprawdziłem, ale na suchej nawierzchni jest ok. POLECAM 100%.
Opinia użytkownika: Zaskakująco dobre w śniegu
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Opony są super.
Opinia użytkownika: Dobrej jakości, pewnie zachowujące się opony.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Są to moje drugie opony tej firmy. Pierwszy raz kupiłem je do mojego poprzedniego samochodu, którym przejechałem 2 zimy i okazały się rewelacyjne. Dlatego też po zakupie nowego auta od razu zdecydowałem się na wymianę opon na Pirelli całoroczne. Sprawdzają się szczególnie zimą, gdzie zachowują się jak rasowe zimowe opony. A ich eksploatacja w lecie niczym nie różni się od opon letnich.
Opinia użytkownika: Opony spełniają swoją funkcję, czyli bardzo dobry kompromis opon wielosezonowych. Warte swojej ceny. Podczas wymiany zasugerowano, że bardzo często nowe opony wymagają powtórnego wyważenia po przejechaniu około 1 tys. kilometrów. Tutaj nie było takiej potrzeby. Opony naprawdę jakościowe. Nie zauważyłem żadnych dziwnych oznak podczas jazdy w różnych warunkach. Czuję pewność podczas prowadzenia samochodu.
Opinia użytkownika: Do spokojnej jazdy opona rewelacyjna, a największy atut - wielosezonowa!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone