Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super opony. Jestem zadowolony z wyboru. Na śniegu i błocie jeszcze nie sprawdzone, ale na suchej i mokrej powierzchni super zachowują się.
Opinia użytkownika: Moim zdaniem są to najlepsze na rynku opony wielosezonowe.
Opinia użytkownika: Polecam, opony świetnie trzymają się drogi, są dobrze wyciszone i podczas jazdy czuję się pewnie. Długość drogi hamowania jest zadowalająca, moim zdaniem bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony 10/10.
Opinia użytkownika: Mam te opony w Mercedes or jak I w BMW, są naprawdę świetne. Nawet z Michelin nie byłem tak zadowolony jak z tych opon.
Opinia użytkownika: Opony założone w marcu. Jazda w deszczu i na suchej nawierzchni, ocena bardzo dobra. Opony ciche.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony. Zarówno na lato, jak i na zimę. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Kupiłam drugi raz, tamte były używane prawie cztery lata, są super. Polecam
Opinia użytkownika: Super opony, trzymają się jak przyklejone czy sucha, czy też mokra nawierzchnia. Ciche, no i dobrze wyglądają. Nie było okazji na jazdę w warunkach zimowych. Polecam pompować azotem, co jeszcze bardziej poprawia trakcję. POLECAM!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone