Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jeździłem wcześniej na Continentalach i wydaje mi się, że Pirelli są o klasę lepsze pod każdym względem, nie licząc rantu ochronnego i samo wulkanizującej się opony!
Opinia użytkownika: Dobrze się prowadzi samochód. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się drogi, ciche, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Za tę cenę polecam.
Opinia użytkownika: Są to pierwsze opony wielosezonowe które kupiłem, przejechałem na nich dopiero 20.000 aczkolwiek nie żałuję wcale. Przede mną jeszcze pierwsza zima, aczkolwiek jestem dobrej myśli. Opony na mokrej nawierzchni latem nie trzymają tak dobrze jak letnie, zdaje sobie sprawę iż są to konsekwencje kompromisu.
Opinia użytkownika: Zrobiłem prezent świeżej "kierowczyni " i ciężko sprawiedliwie ocenić jakość opon bo przejechała niewiele i nie ma odniesienia ani doświadczenia z innymi oponami. Wybrałem na podstawie opinii innych użytkowników.
Opinia użytkownika: Opony ciche, dobrze trzymają się powierzchni.
Opinia użytkownika: Opona godna polecenia. Jak narazie spisuje się dobrze. Nawet w trudnych warunkach zimowych dała rade.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone