Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona najwyższej klasy, świetne zachowanie na drodze w każdych warunkach. Warto było kupic te opony
Opinia użytkownika: Podoba mi się w nich, że dają radę i na słońcu i na deszczu. Nawet w zimie nie musiałem obawiać się o lód czy śnieg. Uniwersalne - to chyba największa zaleta.
Opinia użytkownika: Z uwagi na sporą masę auta dobrałem opony najwyższej klasy. Zapewniano mnie, że się sprawdzą i ... nie kłamano ;) dzięki za taką poradę, na pewno zgłoszę się jeszcze do Waszej firmy niejednokrotnie.
Opinia użytkownika: Typowo całoroczna opona. Co mnie zaskoczyło najbardziej, że na śniegu radziła sobie lepiej niż zimowy Barum! Testuję ją teraz w letnich warunkach i jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Super opona, gorąco polecam takie rozwiązanie jak opony wielosezonowe.
Opinia użytkownika: opona wytrzymala na dziury i ponad 98000 km
Opinia użytkownika: Myślałem, że są sporo twardsze i będzie się jeździło bardziej sztywno. Fajne, elastyczne opony, tym bardziej, że praktycznie cały rok można na nich spokojnie jeździć.
Opinia użytkownika: Opona warta swojej ceny.
Opinia użytkownika: Godna polecenia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone