Opinia użytkownika: Opony po przejechaniu 4 tys. km zaczęły dziwnie się zachowywać a mianowicie pojawiły się drgania kierownicy przy większych prędkościach. Auto wylądowało w 3 serwisach samochodowych w tym jednym fiatowskim Bilex Łódź i dwóch stacjach wulkanizacyjnych. Auto igła, 4 letnie bezwypadkowe. Wszyscy rozkładali ręce, wyważali koła sprawdzali czy krzywe. W doblo zbieżność, kąty, hamulce, itp. Niestety wina opon