Opinia użytkownika: jeżdżę w dalekie trasy i jak dla mnie opona sprawdza się w praktycznie w każdych warunkach pogodowych - zarówno na mokrej jak i suchej, rozgrzanej nawierzchni. jest cicha, zapewnia dobre trzymanie w zakrętach, nie uślizguje się. jestem bardzo zadowolony z tych opon.