Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Jak za taką cenę to jest ok. Czasami, przy mocnym złożeniu potrafi dać uczucie ślizgu, ale nie oszukujmy się, to nie guma na tor.
Opinia użytkownika: Są ok.
Opinia użytkownika: Wszystko ok. Zamontowane do Honda Hornet PC36.
Opinia użytkownika: Bardzo polecam, gumy kleją szybko, nie trzeba czekać aż się rozgrzeją.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze trzyma się nawierzchni. Motocykl jest na nich przewidywalny i nie ma efektu centrowania. Polecam śmiało:).
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra szybko się rozgrzewa i dobrze trzyma w zakrętach po 2k km nie widać zużycia. W tej cenie to chyba najlepsza opona.
Opinia użytkownika: Polecam wszystkim również do szybkiej jazdy.
Opinia użytkownika: Kleją jak wściekłe
Opinia użytkownika: Mało jeżdżę, ale są ok.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone