Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony spełniają moje oczekiwania.
Opinia użytkownika: Opony dobrze się spisują na suchej nawierzchni nawet w chłodniejsze dni kiedy temperatura powietrza ma ok 20 stopni Celsjusza. Na lekko wilgotnej nawierzchni nie ma problemów przy ostrożnej jeździe. W trakcie deszczu lub gdy na drodze są kałuże, jeszcze nie było okazji sprawdzić. W zakrętach motocykl jest stabilny i przewidywalny. Opona dużo lepsza od shinko.
Opinia użytkownika: Fajne opony.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony do ciężkiego motocykla szosowego.
Opinia użytkownika: Super extra.
Opinia użytkownika: 100% zadowolenia. Polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Są to opony ze wzmocnionymi bokami - fajnie zachowują się przy ciężkim i szybkim motorze GTR 1400. Geometria opony pozwala mi łatwiej niż przy innych - złożyć się w zakręt.
Opinia użytkownika: Zamontowane na BMW s1000xr testowałem je na torze i też dały rade.
Opinia użytkownika: Optymalna opona w relacji jakości do ceny
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone